Het is alweer een nieuwe maand! Februari is alweer hier! Tijd voor een terug kijkje op de maand januari, mijn maand in vogelvlucht..
We keken vreselijk veel films waaronder: Man on a Ledge, Bad neighbours (geen aanrader), Colombiana, 21 Jump street en transformers age of extinction.. Meest waardeloze film ooit.
We aten verse pizza, chocolade taart, zelf gemaakte gyros en shoarma, pasta, bonbons, verse tomatensoep, tosti’s, Tony’s en ovenschotels.
Ik kocht een eigen domein, nieuwe sokken en spulletjes voor de give away (pssssst) (waar je nog aan mee kan doen trouwens), nieuwe boeken en nieuwe schoenen. Liters benzine, boodschappen en een nieuwe voorraad Tony’s. Een nieuwe wintermuts en handschoentjes.
Ik ging naar een babyshower, kon eindelijk mijn boeken uit verhuisdozen halen, schreef me in in Nijmegen, plaatste mijn eerste Plog en vertelde over de zelfklevende klok! Ik vertelde eindelijk over de keuken, las 2 boeken uit en gaf een samenwoon update.
Ik maakte wat foto’s van de sneeuw en Bink, genoot van een haardvuurtje op tv ; ) droeg een rokje, begon weer met solliciteren en werd een jaar ouder.
Lekker begin van het jaar!!
Hoppaa! Dat is een boel moois bij elkaar!
wat een leuk overzicht van januari!! ๐ die foto van Bink is echt schattig! <3 en zo te zien heb je heerlijk gegeten in januari! ๐ ..
Leuk overzicht van de maand!
zijn dat ene nu sokken of schoenen ?? die print ziet er geweldig uit โฅ
Hele fijne februari
schoenen ๐ ga ik nog een blogje over schrijven!
Foto’s in de sneeuw blijven leuk!
Ziet er uit als een leuke maand (met heel lekker eten :)).
Hey, je bent jarig geweest. Een hele gelukkige verjaardag ๐
Hihi… wat een leuk hondje! ๐
Leuk overzicht, ben benieuwd naar het artikel over je schoenen want die zien er heel tof uit! Waar heb je je eigen domein gekocht als ik vragen mag? ๐
X
Bij https://www.antagonist.nl/?gclid=COX6j9vhxcMCFaHHtAodI10A3g ๐
Leuk zo’n overzicht van de afgelopen maand ๐
Echt een gave hond. En wat leuk dat je in Nijmegen gaat wonen! ๐
ik woon al in Nijmegen ๐ heb me alleen pas deze maand ingeschreven
Bink staat er goed op!
En wat heb jij gekookt? De taart van januari ziet er echt lekker uit en die van februari rocks!
haha, ik ben niet zo’n koker. Ik heb een ovenschotel gemaakt en clubsandwiches… Knoflooksaus, heb ik ook gemaakt ๐
Pizza, Bink en sneeuw! Wat een prachtig begin van het jaar! ๐
Dat is nog eens een mooi overzicht van Januari! Wat een schatje trouwens zeg, die Bink!
Dat eten ziet er heerlijk uit! Volgens mij grotendeels door je vriend gekookt toch?
hihi ja dat klop helemaal ๐
Moest vanochtend nog aan je denken, ik trok sokken aan met allerlei gekleurde stippen. Haha ๐ Echt, Bink is een lekker dier!
Zo, dat is zeker vogelvlucht hahahaha! Een hele leuke maand zo ๐
Leuke foto’s! En nog gefeliciteerd met je verjaardag ๐
Mooie momenten toch!
En ik denk dat je hond het daar eens mee is… ๐
Leuke maand zo en leuke foto’s van je hond en jij met je hond!
Ik heb op m’n blog een “technisch” vraagje aan jou en sas gesteld (bij the blue day book blogpost) kan je vertellen hoe?
ik ga even kijken ๐
Thx! (Voor kijken en meedenken ;-))
Blijf die foto net Bink zรณ leuk vinden!
Hah, alle twee de foto’s eigenlijk ๐
Die laatste foto vind ik zo tof<3